Máte zájem o vystoupení JUST NOW ! ?

Žádný problém, neváhejte nás kontaktovat. Před tím se však můžete na zbytku této stránky seznamit s našimi  technickými, organizačními a v neposlední řadě i s ekonomickými nároky:

    Můžeme nabídnout několik typů programů,  nebo lépe účinkování na různých typech akcí. Máme standardní koncertní program cca 2 hodiny dlouhý včetně přestávky. Hudební doprovod společenských akcí, rautů, firemních programů apod. v délce až 4 hodiny.  Cena za vystoupení  je vždy výsledkem vzájemné dohody. Je tvořena odměnou účinkujícím a cestovními náklady. S sebou vozíme pouze pódiovou aparaturu, která je dostatečná pro ozvučení klubů a komorních akcí. V případě potřeby výkonnějšího ozvučení (PA) zajistí pořadatel, nebo po dohodě vlastní - je účtováno zvlášť včetně dopravy. Při osobním jednání lze dohodnout konkrétní podmínky.

    Od pořadatele očekáváme možnost bezpečného uložení osobních věcí a parkování 3 os. automobilů. Požadujeme dostatečný časový prostor pro instalaci nástrojů a zvukovou zkoušku před vystoupením.

    Obvyklý počet účinkujících je pět. Zde je náš standardní stageplan.

 

                                        Těšíme se, že pro vás budeme hrát !!

MP3 Player


PopUp MP3 Player (New Window)

Facebook